امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

اسکار گردشگری هتل‌های ایرانی به «داریوش» رسید

 0
هتل‌های داریوش کیش، عباسی اصفهان، هما، لاله و آزادی تهران کاندیدای دریافت جایزه جهانی «سفر» به عنوان اسکار گردشگری بودند که از میان آنها هتل داریوش برنده نهایی این جایزه در میان هتل‌های ایران شد.


شناسهٔ خبر: 2935516 - شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۰
فرهنگ > میراث فرهنگی و گردشگری


به گزارش خبرنگار مهر، جایزه جهانی «سفر» در میان فعالان صنعت گردشگری یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود که در شاخه‌های مختلفی هر سال اقدام به معرفی برترین‌های این حوزه می‌کند.

امسال هتل‌های عباسی اصفهان، داریوش کیش و هتل‌های هما، لاله و آزادی تهران به‌عنوان کاندید دریافت این جایزه از سوی ایران انتخاب شده بودند که در مرحله نهایی این جایزه به هتل بزرگ داریوش کیش داده شد.

در سال ۲۰۱۴ نیز هتل داریوش کیش، در سال ۲۰۱۳ هتل عباسی و در سال ۲۰۱۲ دوباره هتل داریوش کیش برنده این جایزه جهانی در میان هتل‌های ایرانی شدند.

جایزه جهانی سفر در سال ۱۹۳۳ برای آگاه سازی و انتخاب برترین‌های صنعت گردشگری شکل گرفته است بنیان گذاران، این جایزه جهانی را برندی برای نشان دادن کیفیت در صنعت گردشگری معرفی می‌کنند. اما در ایران فعالان گردشگری تنها در بخش هتلداری این مسابقه شرکت کرده‌اند و بخش‌های دیگر این جایزه مانند شرکت‌های فن آوری ارتباطات و اطلاعات در حوزه گردشگری، نوآوری‌ها و جاذبه‌ها مانند اسکی و... خالی از حضور ایرانیان است.


کد خبر : 121
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید