امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

چند تکنیک جهت تخلیه انرژی های منفی

 0
تکنیک های ساده و کاربردی برای یک زندگی خوب ....

1- تکنیک صدای زنبور:

این تکنیک جهت تخلیه انرژی منفی و افکار منفی بصورت خیلی ابتدایی و ساده کاربرد دارد. راحت بنشینید و دست ها را روی گوش بگذارید و با کف دست، گوشهای خود را بگیرید. دم بگیرید و بازدم را از بینی با صدای "اووووم" خارج کنید. این تکنیک در مغز ایجاد ارتعاش می کند و انرژی منفی و افکار مزاحم ذهن را تخلیه می کند.

2- تکنیک دیگر:
در وضعیت مدیتیشن قرار بگیرید و دستهایتان در وضعیت مدیتیشن باشد. تصور کنید آبشاری از جنس نور به رنگ سفید که رگه های طلایی دارد از بالای سر وارد چاکرای هفت گانه شما می شود و پایین و پایینتر می آید تا به کف پایتان می رسد. همه بدنتان از نور سفید طلایی پر می شود. بعد این آبشار نور، از کف پایتان به سمت بالا حرکت می کند. این تکنیک را چندبار انجام دهید.

3- تکنیک ستاره:
صاف بایستید و پا و کمر و گردن در یک راستا باشد. پاها روی زمین قرار بگیرد. اگر کفش به پا دارید بهتر است در آورید و کف پا روی زمین باشد.
(اگر در آپارتمان هستید، چون در هاله زمین قرار دارید مشکلی ندارید) دست ها را به موازا شانه باز کنید. کف دست چپ به سمت بالا و کف دست راست به سمت پایین باشد. در این حالت انرژی از دست چپ شما وارد چاکرای قلب می شود و تمام چاکراها را پر می کند و در هاله چرخش انرژی ایجاد می کند. اضافه انرژی دریافتی از دست راست خارج می شود. این چرخش را در ذهن تصور کنید تا تمرین بهتری داشته باشید.
نکته: همانطورکه کمبود انرژی فرد را دچار مشکلاتی می کند، انرژی مازاد هم می تواند مشکل زا باشد.

4- تکنیک تنفس:
وقتی سردرد دارید، سعی کنید که حفره سمت راست بینی تان را ببنیدید و برای تنفس کردن تنها از حفره سمت چپ استفاده کنید. خواهید دید که بعداز پنج دقیقه سردرد شما خوب خواهد شد. اگر احساس خستگی می کنید، برعکس اقدام فوق را عمل کنید. حفره سمت چپ بینی تان را ببندید و تنها از حفره سمت راست بینی تان تنفس کنید. بعداز مدتی احساس می کنید که خستگی شما برطرف شده است. حفره سمت راست بینی شما به گرمی مربوط است و لذا براحتی گرم می شود این درحالی است که حفره سمت چپ بینی تان به سردی مربوط می باشد.


کد خبر : 672
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید