امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

راز بزرگ در پشت بدن انسان

 0
درد در ناحیه ستون فقرات را خیلی جدی بگیرید، زیرا ممکن است پس از مدتی یک ناحیه به صورت غیرمنتظره درد بگیرد. دلیلش نیز این است که ستون فقرات به شکلی باورنکردنی با تمام بدن در ارتباط است.
پس از درد تلاش می‌کنیم تا آن را درمان کنیم که البته بی فایده خواهد ماند. در اکثر مواقع بهتر است بر روی ستون فقرات تمرکز کنیم. اگر کمردرد دارید، ببینید در کدام نقطه از ستون فقرات خود احساس درد می‌کنید. سپس این مسئله را بررسی کنید که در کدام یک اندام‌های دیگر بدن احساس ناراحتی می‌کنید.

مشکلات بینایی، شنوایی و مشکلات گوارشی می‌توانند ناشی از مشکلات موجود در مهره‌های گردن باشند. اگر هم احیانا دستانتان درد می‌کند، باید نگاهی به مهره‌های پایین‌تر از گردن بیندازید. مشکلات مهره‌های مربوط به بخش سینه می‌تواند موجب سردرد، درد در قفسه سینه، دردهای کلیوی و معده درد شود.
 در این تصویر، رابطه ستون فقرات و اندام‌ها مشخص شده است .

مشکلات مهره‌های مربوط به کمر نیز می‌تواند موجب کمردرد و درد در ناحیه لگن شود. علاوه بر این مسئله، حتی در ضعف در پیاده روی نیز می‌تواند به این مهره‌ها مربوط باشد.
شما اگر به این رابطه مسلط باشید، می‌تواند در بسیاری از موارد عامل دردهایتان را بشناسید. کمی استراحت به این مهره‌ها می‌تواند کمک شایانی به شما کند.


کد خبر : 265
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید