امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

آیا شاد بودن موجب موفقیت می‌شود؟

 0
تفاوت بین موفق‌ترین، مصمم‌ترین و با اعتماد به نفس‌ترین افراد و آن‌هایی که عادی هستند و کارهای معمولی انجام می‌دهند در چیست؟
مسلماً نمی‌توان پول، قدرت و روابط خانوادگی را جزو عوامل موفقیت این افراد بشمار آورد؛ عامل مهمی که در این افراد وجود دارد خوشحالیو شادکامی است.

مطالعات شمار زیادی از محققان و دانشمندان نشان داده است که خوشحال بودن  موجب می‌شود که افراد اجتماعی‌تر،بخشنده‌تر و در سر کارشان فعال‌تر باشند؛ این عوامل به نوبه خود منجر به درآمد بیشتر و بالا رفتن قدرت سیستم ایمنی بدن می‌شوند. پزشکان همواره توصیه می کنند که هر کسی باید به طور مکرر احساسات مثبت شان را در زندگی افزایش دهند. البته شایان به ذکر است که خوشحال وسرخوش بودن به طور همیشگی امکان پذیر نیست. یاس و نومیدی‌های روزانه و محرک‌های تنش‌زا می‌توانند برای با اعتماد به نفس ترین افراد هم اتفاق بیاقتد که موجب تشدید احساسات وحالات بد می‌شوند؛ همه این عوامل نگرشی منفی در ذهن ایجاد می‌کنند که شرایط طبیعی فرد را پایین می‌آورند.

بعضی از پزشکان در این شرایط داروتجویز می‌کنند، اما افراد بیمار از این گزینه گران‌قیمت که بر پایه مواد شیمیایی است رضایت چندانی ندارند. در حالی که کارشناسان سلامتی ۳۰ دقیقه ورزش روزانه و رژیم غذایی مناسب را برای بالا بردن روحیه توصیه می‌کنند، اما این روش همیشه و یا برای همه افراد مؤثر واقع نمی‌شود. بسیاری ار افرادبه دنبال یک اکسیر روحی و روانی هستند تا به تعدیل وضع روانی کمک کند و استرس را نیز کاهش دهد. محصول جدیدی که لامیدی  (Lumiday)نامیدهمی‌شود، جای خود را به سرعت  بین افرادی که به دنبال مکمل‌های بالا برنده سلامتی هستند باز کرده است. این محصول به فرد کمک می‌کند تا او در بهترین حالت روانی ممکن قرار گیرد، ذهن خالی از مشغله شود، خوابیدن را تسهیل ببخشد، شهوت را کنترل کند، استرس را کاهش دهد و سطح انرژی را بالا ببرد. تحقیقات بالینی نشان داده است که مواد موجود در Lumiday احتیاجاتسیستم عصبی بدن را تأمین می‌کند، عملکرد سالم مغز را بهبود می‌بخشد، اثراتاسترس را کاهش می‌دهد و به تنظیم خواب و شهوت کمک می‌کند.

برخی از عناصر تشکیل‌دهنده این محصول که چنین اثرات و نتایج قدرتمند و مفیدی را ایجاد می‌کند به شرح زیر است:

  • L.Theanine ماده‌ای است برای کاهش استرس های فیزیکی و روانی که آرامش را بدون خواب آلودگی به شما القا می‌کند.
  • علف چایی (St. John’s Wort) مخلوطی از گیاه و علف می‌باشد که در بهبود بخشیدن به وضعیت روانی موثر است.
  • ۵.HTP به طور رایج برای کمک به وضعیت روانی فروخته می‌شود.
  • ریشه گیاه Ashwagandha بسیاری بر این عقیده‌اند که این گیاه در عادی سازی و تعدیل عملکرد فیزیولوژیکی بدن مؤثر است.
  • Rhodiola Rosea که ممکن است برای بهبود وضعیت روانی و کاهش اثرات اضطراب موثر باشد.

دُز روزانه این دارو دو عدد قرص است که که می‌توانید در صبح یا در شب مصرف کنید. براساس گفته‌های شرکت تولیدکننده، بعد از تنها چند روز از اولین مصرف اثرات مثبت و تأثیر گذاری را احساس می‌کنید. بسیاری از مردم در دو هفته اول احساس بهبود تدریجی می‌کنند. این محصول اعتیاد‌آور نیست و تمامی عناصر تشکیل دهنده آن طبیعی هستند.

آیا این محصول روی بدن شما عمل می‌کند؟

تنها راهی که بدانید این محصول روی شما اثر می‌گذارد این است که آن را امتحان کنید. خوشبختانه، تولیدکنندگان این محصول مطمئن هستند که محصولشان در بهبود وضعیت روانی فرد اثر گذار است و هر مشتری می‌تواند تا دو هفته از نمونه این محصول به صورت رایگان مصرف کند. آیا می‌خواهید با اعتماد به نفس، مصمم، موفق و شاد باشید،آن هم نه برای بعضی از اوقات بلکه برای همیشه؟ اگر چنین می‌خواهید این محصول بهترین گزینه می‌باشد.


کد خبر : 261
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید