امروز 27 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 18 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

چگونه می توان بزرگترین عامل مرگ و میر در جهان را شکست داد

 0
شما هدف بالقوه بزرگترین عامل مرگ و میر در جهان هستید که می تواند هر زمان به سراغتان بیاید، اما می توانید خطر یک برخورد بالقوه کشنده را کاهش دهید.

بیماری قلبی و دیگر اختلالات قلب و عروق (CVDs) بیش از هر بیماری یا تهدید دیگری در سراسر جهان موجب مرگ مردم  می شود. این بیماری ها باعث ۳۱ درصد از موارد مرگ و میر را در سطح جهانی می شوند که در حال حاضر بیش از ۱٧ میلیون نفر در سال است- و این رقم تا سال ٢۰۳۰ به ٢۳ میلیون نفر خواهد رسید.

انتخاب هایی که شما در زندگی روزانه خود می کنید تأثیر بزرگی در ابتلاء شما به بیماری قلبی دارند. در ٢٩ سپتامبر، روز جهانی قلب اطلاعات سودمندی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سیگار نکشید
غذای سالم بخورید
به طور منظم ورزش کنید
از فشار خون خود آگاه باشید

درحین اینکه شما برای پایین آوردن خطر بیماری قلبی اقدام می کنید، کارشناساننیز برای بهتر شناختن بیماری های قلب و عروق در تلاش هستند.

یکی از این مراکز پژوهشی مؤسسه جورج برای بهداشت بین المللیدر پکن، شهری است که در آن بیماری های قلب و عروق موجب مرگ ٢٫۶ میلیون نفردر سال می شوند. این گروه پژوهشی همراه با شرکای خود در ایالات متحده، به طور ویژه بر روی فشار خون و کمک آن به بروز بیماری قلبی تمرکز دارد. مؤسسه جورج روی راه هایی برای تنظیم برنامه های مهار فشار خون در جوامع محلی و توانمند ساختن آن جوامع  برای ادامه تلاش برای رعایت بهداشت عمومی در بلندمدت کار می کند.

مؤسسه جورج همچنین یکی از ۱۱ مرکز برتریاست که در سرتاسر جهان از سوی مؤسسه ملی قلب، ریه و خون و گروه متحد قلب، که یک شرکت مراقبت درمانی مستقر در ایالات متحده است پشتیبانی می شوند.

انجمن قلب آمریکا همچنین در مشارکت با جامعه پزشکی قلب در چین برای تضمین کیفیت مراقبت درمانی از قلب در ٢۰۰ بیمارستان فعالیت می کند.

انجمنقلب آمریکا با به کار گرفتن هزاران مربی برنامه های آموزشی نجات بخش در رابطه با کمک های اولیه برای به هوش آوردن افراد هنگام بروز عوارض مربوط بهقلب و ریه ارائه می کند.


کد خبر : 167
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید