امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

محصولی شگفت انگیز برای پر کردن دندان ها

 0
یک دانشمند ژاپنی با تولید محصولی شگفت انگیز به پر کردن دندان ها خاتمه داد.
در حوزه بهداشت فردی کشفی جدید و نوآورانه توسط دانشمند ژاپنی به نام کازوئو جی ماگاشی انجام شده است. این دانشمند بزرگ خمیر دندانی منحصر به فرد ساخته است که شما بدون مراجعه به دندانپزشک می توانید تنها با مصرف آن، دندان های پوسیده خود را پر کنید. این خمیر دندان موجب پر شدن حفره ها و ترک های روی دندان شده و علاوه بر این مینای دندان را بازسازی می کند.
تولید

تولید محصولی شگفت انگیز به پر کردن دندان ها خاتمه داد

ترکیب این خمیر دندان مشابه مواد تشکیل دهنده مینای دندان است. بنابراین ترکیب این خمیر دندان به طور مستقیم بر روی ترک های دندان به کار برده می شود.

ترکیبات این خمیر دندان حاصل آزمایشات بسیاری است که بر روی هیدروکسی آپاتیت – ترکیب اصلی دندان سالم انجام شده است.

هنگامی که فرد از این خمیر دندان استفاده می کند، در ابتدا اسید موجود در ترکیب آن براحتی سطح مینای آسیب دیده را حل می کند. این خمیر دندان پس از گذشت ۳ دقیقه، مواد مصنوعی را بر روی ساختار طبیعی مینای دندان شکل می دهد. علاوه براین ترکیب این خمیر دندان به عنوان یک داروی آنتی باکتری نیز بسیار موثر می باشد.

یک

تولید محصولی شگفت انگیز به پر کردن دندان ها خاتمه داد

با توجه به آزمایش هایی که توسط دندانپزشکان ژاپنی انجام شده است نشان می دهد هنگامی که فرد با استفاده از این خمیر دندان، دندان های پوسیده خود را درمان می کند، هیچ تفاوت ظاهری بین دندان پر شده و دندان های سالم وجود نخواهد داشت. این تفاوت ممکن است تنها با میکروسکوپ قابل مشاهده باشد.

 

پورتال تاروت رنگی

کد خبر : 141
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید