امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

چرا مدیر فیس بوک یک جور لباس می پوشد !؟

 0
مارک زاکربرگ، بنیانگذار و مدیر فیس بوک، در نخستین جلسه پرسش و پاسخ عمومی اش با پرسشی نامتعارف مواجه شد اما پاسخ او به این پرسخ مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.
یکی از حضار در این جلسه از مارک زوکربرگ پرسید که چرااو همواره تی شرت مشابهی به تن دارد؟ در حالیکه بسیاری انتظار داشتند که مدیر فیس بوک پاسخی طنزآمیز به این پرسش بدهد اما اوخیلی جدی توضیح داد که همواره تی شرت مشابهی می پوشد چرا که در این حالت مجبور نیست در مورد اینکه چه لباسی بپوشد دست به انتخاب بزند. او گفت: من می خواهم تعداد تصمیم گیری هایی که به فیس بوک مربوط نیستند را در زندگی امتا حد امکان کاهش بدهم. البته او توضیح داد که تعدادی تی شرت مشابه دارد و به همین خاطر به نظر می رسد که همواره لباس یکسانی پوشیده است. او حتی گفت که تصمیم گیری هایی مانند اینکه برای صبحانه چه چیزی بخوردهم تصمیماتی خسته کننده است که نیاز به صرف انرژی دارند و او نمی خواهد کهوقتش را برای چنین مواردی تلف کند.

سالهای قبل تصور مدیران ارشد بدون ظاهری رسمی تقریبا غیرممکن بود اما اکنون به نظر می رسد که نسل تازه ای از مدیران ظهور کرده اند که ترجیح می دهند تمام تمرکز خود را به بهبود کسب  و کارهایشان اختصاص دهند.

اگر تاکنون به این نکته پی نبرده اید که مارک زوکربرگ در بیشتر مواقع تی شرت یکسانی به تن دارد، عکس های زیر را بنگرید.

 کد خبر : 66
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید