امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

دفن کردن چیزی با‎ارزش‎تر از بنتلی، احمقانه است!!!

 0
چرا باید یک نفر، خودروی میلیون دلاری‎اش را که به تازگی خریداری نموده، دفن کند؟
این سوال تقریبا همه‎ی افرادی بود  که این خبر به گوششان رسید و نظرات منفی بسیاری برای آقای چیکویدو سکارپا” مالک این خودرو ارسال شد.
او در جواب همه گفت که این تصمیم را بعد از دیدن مستندی که راجع به فرعون ها دیده، گرفته و اینکه او هم می‎خواهد به تقلید از آنها ارزشمندترین دارایی خود یعنی خودرو بنتلی‎اش را دفن کند تا در زندگی بعد از مرگ هم ماشین دلبندش را داشته باشد.
سرانجام روز تدفین این خودرو فرا رسید و صدها خبرنگار و عکاس به این مراسم دعوت شدند و همه منتظر بودند که این مراسم چگونه پیش خواهد رفت.
خودرو به داخل گودال برده شد و همه سر مزار در انتظار دفن شدن این خودروی میلیون دلاری بودند. اما درست قبل از ریخته شدن اولین تله خاک، آقای سکارپا کار را متوقف کرد و بالاخره قصدش را از به راه انداختن این همه سروصدا بر همه آشکار کرد.
147608_f389d6c5007c4135961d0a1b8c0d54d3
هدف آقای سکارپا از این کار، جلب کردن توجه مردم به هفته اهدا عضو برزیل بوده و آن را در راستای کمپینی که سازمان انتقال عضو برزیل راه‎اندازی کرده انجام داده.
این کمپین شعار بسیار جالبی دارد. دفن کردن چیزی با‎ارزش‎تر از بنتلی، احمقانه است.”
آقای اسکارپا گویا سابقه زیادی در کارهای اینچنینی دارد و به همین خاطر برای انجام این کار انتخاب شد و به خوبی هم از پسش برآمد.
او در ادامه مراسم گفت: ” شما من را به دلیل دفن خودرو‎ام قضاوت کردید، درحالیکه هر‎روز مردم در گوشه‎کنار دنیا چیزی با‎ارزش‎تر از خوردوی من را دفن می‎کنند. آنها قلب‎ها، کلیه‎ها، جگرها و چشم هایشان را به خاک می‎سپارند. انسانهایی  وجود دارند که برای زنده ماندنشان به این اعضا احتیاج دارند و هیچ‎چیز ارزشمندتر از زندگی نیست”کد خبر : 437
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید