امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

روشن کردن خودرو با موبايل امکان پذير شد

 0
فورد، تکنولوژي SYNC Connect خود را در نمايشگاه خودروي لس آنجلس، عرضه کرد. SYNC Connect فورد، تکنولوژي جديدي است که امکان ...
روشن و فعال کردن خودرو را از طريق يک نرم افزار در گوشي هوشمند، فرآهم مي آورد.  اين تکنولوژي به درد کساني مي خورد که در مناطق خيلي سرد و يا خيلي گرم زندگي مي کنند.

با کمک تکنولوژي SYNC Connect فورد، مي توان از دقايقي قبل و از راه دور، تنها به کمک يک نرم افزار در گوشي هوشمند، بدون آن که در هاي ماشين را باز کرد، خودرو را روشن کرد و سيستم گرمايش و سرمايش را فعال کرد. به اين ترتيب ديگر نيازي نيست که صبح ها پيش از رفتن به محل کار، براي زدوتر روشن کردن خودرو و گرم يا سرد کردن آن، به گاراژ برويد.  با تکنولوژي SYNC Connect فورد، اگر فراموش کرديد که ماشينتان در کدام محدوده پارک شده است، مي توانيد از روي نرم افزار گوشي هوشمند خود آن را پيدا کنيد.  همچنين اگر در محل کار نشسته ايد و نگران خودروي خود هستيد، مي توانيد با اتصال به سيستم SYNC Connect توسط نرم افزار موجود در گوشي هوشمند، از سلامت اتومبيلتان مطمئن شويد.
 
 علاوه بر اين تکنولوژي، ويژگي هاي مخابراتي جديدي به خودروهاي فورد اضافه شده است که به کمک آن ها مي توان با يک تماس تلفني، درب هاي ماشين را قفل و يا باز کرد.

height=309

نظر


کد خبر : 8
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید