امروز 27 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 18 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

بهترین سایز صفحه نمایش موبایل از دید کاربران

 0
آیا فکر می کنید که رویکرد شرکت های ساخت تلفن همراه در استفاده از صفحه نمایش های بزرگ درست است؟ بر طبق آخرین آمارها به تفکیک کشور، صفحه نمایش 4.7 اینچی هنوز محبوب ترین اندازه از نگاه اکثر مردم جهان است.برای بررسی این آمار جالب با ما همراه باشید.
شاید شما هم این عقیده را دارید که اپل بسیار دیر به فکر بزرگ کردن سایز صفحه نمایش های تلفن های خود افتاده است و سایز صفحه نمایش iphone6 هنوز هم کوچک است . بهتر است این گزارش را تا آخر بخوانید و نظر کاربران در دیگر نقاط دنیا در این مورد را بدانید.

برطبق امار منتشر شده از سوی DeviceAtlas این حقیقت واقعی آشکار شده است که علی رغم سیاست شرکت های ساخت تلفن همراه به استفاده از صفحه نمایش های بزرگتر از 5 اینچ، بیشتر کاربران همچنان تمایل به استفاده از صفحه نمایش هایی با سایز 4.7 اینچ دارند که این اندکی جای تامل دارد.همچنین ثابت شده است که رزولوشن 750x1334 در جهان محبوب تر و متداول تر است که این رزولوشن را در حال حاظر تنها  iPhone 6 و  6s ارائه می دهند.همچنین دومین رزولوشن متداول 1920x1080 پیکسل است. همچنین جالب است بدانید که رزولوشن Quad HD یعنی1440x2560  از نظر میزان محبوبیت و کاربرد رشد چندانی نکرده است. برای مشاهده دیگر آمارهای مقایسه ای نظر شما را به نمودارهای مقایسه ای زیر جلب میکنیم:

 

 

 

 

 

 

اضافه ک


کد خبر : 61
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید