امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

استفاده جالب از تلفن های همراه قدیمی

 0
اگر اخیرا تلفن همراه خود را تعویض کرده اید و مطمئن نیستید که با گوشی قدیمی خود چه کنید، شاید تبدیل آن به یک دوربین امنیتی بهترین و ساده ترین کار باشد.فقط کافی است تا گوشی شما مجهز به دوربین پشت باشد و سه مرحله کوتاه را طی کنید تا در مدتی کوتاه صاحب یک دوربین امنیتی تمام عیار شوید.

گام اول : نرم افزار دوربین امنیتی سازگار با تلفن همراه قدیمی خود را دانلود کنید.

برای شروع نیاز دارید تا یکی از چندین نرم افزار دوربین امنیتی یا security camera را برای تلفن همراه خود انتخاب کنید. بیشتر این نرم افزارها ویژگی های یکسانی را مانند زیرنظر گرفتن عبور و مرور، ضبط کردن و فضای ذخیره فیلم ها و همچنین تشخیص حرکت و هشدار حرکت در اختیار شما قرار می دهند.

فقط کافیاست تا این نرم افزارها را برای اولین بار تنظیم کنید تا تا بتوانید همیشه محل زندگیتان را مشاهده کنید و این دوربین امنیتی را از هرجایی که به اینترنت دسترسی دارید کنترل کنید.

نرم افزار دوربین امنتیتی برای ios

یکی از بهترین گزینه ها برای دستگاه ios شما یک نرم افزار به نام Manything است.این نرم افزار ویژگی های خوبی شامل هشدار حرکت یا انتخاب بین حالت ضبط فیلم یا فقط مشاهده کردن را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود این نرم افزار بر روی App Store رایگان است و می توانید هم اکنون آن را از اینجا دانلود کنید.

نرم افزار دوربین امنیتی برای Android

انتخاب های زیادی برای دستگاه های اندرویدی وجود دارد. یکی از بهترین نرم افزار های دوربین امنیتی برای اندروید ، IP Webcam است. ورژن محدود تر آن برای دانلود رایگان وجود دارد و می توانید از اینجا دانلود کنید اما نسخه کامل آن با قیمت $3.99 به فروش می رسد.

این نرم افزار به شما امکان مشاهده محلی و یا ابری را می دهد و به همین خاطر شما در هر جایی قادرید تا به تماشای محل زندگی یا کار خود بپردازید.

گام دوم : مکانی برای قرار دادن تلفن همراه خود تعیین کنید

بعد از دانلود نرم افزار و آماده کردن تلفن همراهتان نیاز به محلی برای نصب و قرار دادن دوربین دارید.شاید شما نیاز داشته باشید تا دوربین را بر روی در ورودی خود تنظیم کنید یا حیاط پشتی یا هرجایی که چیز ارزشمندی دارید.همچنین می توانید این دوربین جدید را برای مشاهده کودکتان در اتاق خواب استفاده کنید.

گام سوم : نصب و تامین انرژی دوربین امنیتی جدید

برای نصب دوربین امنیتی جدید یک سه پایه کوچک می تواند بسیار موثر باشد.همچنین برای گسترش زاویه دید می توانید از لنزهای گسترش زاویه دید استفاده کنید.

 

ضبط مداوم ویدئو میتواند باتری شما را به سرعت تمام کند. برای جلوگیری از این کار شما نیاز دارید تا تلفن همراه خود را نزدیک منبع انرژی قرار دهید یا از کابلی بلند برای انتقال انرژی کمک بگیرید.

منبع : cnet

 

 


کد خبر : 579
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید