امروز 25 ام مرداد ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 16 ام ماه آگوست سال 2018 میلادی

چگونگی مشاهده آفلاین نقشه های Google Maps

 0
Google Maps چندسالیست که به واسطه دقت و کیفیت و بروز بودن نقشه هایش پادشاه بی چون و چرای نرم افزارهای مشاهده نقشه است.اما متاسفانه امکان استفاده از آن بدون اینترنت وجود نداشت. اخیرا گوگل امکان استفاده از نقشه های خود به صورت آفلاین را مهیا کرده است.برای نحوه استفاده از این قابلیت جدید و دانلود ورژن جدید Google Maps با ما همراه باشید.

از زمانی که Google Maps پا به عرصه نرم افزارهای مشاهده نقشه گذاشت، به دلیل کیفیت شگفت انگیز و دقت بالای نقشه های خود توانست گوی رقابت را از سایر رقبا برباید. اما برای سال ها امکان استفاده از این نرم افزار پرطرفدار بدون دسترسی به اینترنت مهیا نبود و به همین دلیل در سفرها به دلیل این که دسترسی به اینترنت وجود ندارد یا سرعت اینترنت بسیار کم است امکان استفاده از این نرم افزار از کاربران سلب می شد.

خوشبختانه اخیرا گوگل این وضعیت را با معرفی قابلیت offline maps در Google Maps دراندروید تغییر داد.( و به زودی این قابلیت را به ios اضافه خواهد کرد.)

 

با این قابلیت جدید شما قادر نخواهید بود مانند دیگر نرم افزارهای رقیب تمامی نقشه یک کشور را دانلود کنید بلکه قادرید تا مساحتی وسیع از یک محیط را دانلود کنید. شما قادر خواهید بود تا محیطی به وسعت 50 x 50 کیلومتر را دانلود کنید.اما میتوانید تا چندین محیط را به صورت جداگانه ذخیره کنید. این به این معنی است که شما خواهید توانست تقریبا با یک بار دانلود نقشه یک شهرستان را در تلفن همراه خود داشته باشید.این نقشه ها برای 30 روز باقی خواهد ماند و بعد از 30 روز به صورت اتوماتیک برای جدیدترین اطلاعات و جزئیات بروزرسانی خواهد شد.

 

اکنون میتوانید آموزش مرحله به مرحله دانلود یک نقشه در Google Maps را مشاهده کنید و اخرین نسخه این نرم افزار  محبوب را از اینجا دانلود کنید. 

 

 

منبع : Phonearena

 

 

 

ا


کد خبر : 557
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید