امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

5 اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان انگلیسی

 
در جهان امروز اهمیت زبان انگلیسی را نمی توان انکار کرد یا نادیده گرفت زیرا زبان انگلیسی یکی از مهترین زبان های دنیاست. با پیشرفت تکنولوژی زبان انگلیسی نقش حیاتی را تقریبا در همه زمینه هاز از پزشکی گرفته تا مهندسی ، از آموزش تا کشاورزی ایفا میکند.

یه گزارش [عصر پیشرفت] به نقل از techwo با افزایش محبوبیت گوشی های همراه هوشمند ، اهمیت زبان انگلیسی نیز افزایش می یابد. اگر میخواهید زبان انگلیسی را به آسانی ، بدون هزینه و در وقت آزاد خود با گوشی هوشمند خود فرا بگیرید برنامه های زیادی هستند که می توانید با آنها زبان انگلیسی را فرا گرفته و صحبت کنید. من در اینجا 5 اپلیکیشن برتر یادگیری آسان زبان انگلیسی برای اندروید و ios را معرفی می کنیم ؛

۱- Busuu

Busuu برنامه ای سرگرم کننده و آسان جهت یادگیری زبان انگلیسی است که تنها با صرف چند دقیقه در روز می توانید یک زبان جدید را فرا بگیرید. این برنامه بیشتر شبیه یک جامعه زبان آموزانی مانند شماست که در ان می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید که این می تواند محتواهای شنیداری و دیداری زیادی مانند کلیپ و عکس جهت تمرین واژه ها برایتان فراهم نماید.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

۲-Memrise

10 اپلیکیشن برتر یادگیری آسان زبان انگلیسی

این برنامه بر یادگیری زبان انگلیسی از طریق درک واژه ها تمرکز می کند و راه های جالب و خلاقانه زیادی جهت درک معانی هر واژه ارائه می کند که می توان آنها را به یاد سپرد. همچنین میتوان با دیگر زبان آموزان نیز ارتباط برقرار کرد.تقریبا ۳۰ درس از سطح آسان تا پیشرفته وجود دارد که امکان مشاهده مراحل یادگیری را مهیا می کند.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

۳-Duolingo

10 اپلیکیشن برتر یادگیری آسان زبان انگلیسی

Duolingo به جز زبان انگلیسی زبان های دیگری را مانند روسی ، چینی ، لهستانی و بسیاری زبانهای دیگر را آموزش میدهد. این برنامه فرآیند یادگیری انگلیسی را بسیار آسان و سریع می کند که درس های زیادی را فراهم نموده و با هر درس واژه های جدید در موضوعات مختلف مانند پزشکی ، اموزش و علوم و … را آموزش می دهد. این برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار پیشنهاد شده است.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

۴-Rosetta Stone

10 اپلیکیشن برتر یادگیری آسان زبان انگلیسی

این یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید با آن به آسانی و به سرعت و آنلاین زبان انگلیسی را فرا بگیرید. Rosetta Stone برای بهبود مهارتهای انگلیسی شما طراحی شده است که با ارائه هزاران واژه و به روش سرگرم کننده جهت بهبود داره واژگان یادگیرنده اقدام می کند. این برنامه فعالیت های جالب زیادی مانند ساخت واژه از دیگر واژه ها و … را فراهم می کند که با آن میتوان زبان انگلیسی را راحت ، سرگرم کننده و آسان فرا گرفت.

دانلود برای اندروید

دانلود برای ios

۵- FluentU

10 اپلیکیشن برتر یادگیری آسان زبان انگلیسی

این برنامه از روش طبیعی جهت یادگیری زبان آموزان استفاده می کند.این برنامه از ویدئو های واقعی مانند اخبار ، مکالمه های الهام دهنده و اخبار بازرگانی جهت آموزش استفاده می کند که با آن یادمی گیرید چگونه در زندگی واقعی صحبت کنید. شما می توانید به آسانی ویدئو ها را بر اساس نیاز خود تماشا کرده و با آن تعامل کنید.

دانلود برای ios

 

 


کد خبر : 537
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید