امروز 26 ام تیر ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 17 ام ماه جولای سال 2018 میلادی

به راحتی با اپل واچ مکالمه تلفنی داشته باشید

 0
این پست آموزشی را برای دارندگان اپل واچ قرار می دهیم.این گجت پوشیدنی محبوب کاربرد های زیادی دارد.یکی از این قابلیت ها برقراری تماس صوتی می باشد.با ما همراه باشید.

به گزارش [عصر پیشرفت] یکی از مهم ترین کاربرد های اپل واچ ،استفاده از قابلیت تماس آن است.با اپل واچ می توانید به مخاطبین خود زنگ بزنید و هم چنین تمام تماس های دریافتی روی آیفون خود را پاسخ دهید.اپل واچ دورن خود دارای اسپیکر و هم چنین میکروفون است پس کافیست آنرا نزدیک صورت خود بگیرید تا یک تماس با کیفیت داشته باشید.

برای استفاده از این قابلیت باید اپل واچ شما با آیفونتان جفت شده باشد.اگر هنوز اقدام به آن نکردید از این آموزش استفاده کنید.

نحوه ی برقرار تماس در اپل واچ

قدم اول -  با استفاده از Digital Crown (دکمه دایره ای شکل) وارد لیست اپلیکیشن های خود شده و روی آیکان تلفن مشابه آیفون خود لمس کنید تا وارد نرم افزار تماس شوید.

قدم دوم - در این نرم افزار تمام منو های نرم افزار Phone روی آیفونتان را مشاهده می کنید جز شماره گیر.وارد صفحه مخاطب مورد نظر خود شوید.

قدم سوم - روی شکل تلفن لمس کنید تا تماس آغاز شود.

نحوه ی پاسخ به تماس ها در اپل واچ

هنگامی که کسی با شما تماس بگیرد،اگر اپل واچتان خیلی دور از آیفون نباشد،صدای زنگ اپل واچ را خواهید شنید و لرزشی خفیف روی دستتان حس خواهید کرد.

قدم اول - کافیست روی دکمه سبز لمس کنید تا تماس برقرار شود.اگر هم قصد قطع تماس را دارید دکمه قرمز را لمس کنید.

قدم دوم - اپل واچ را نزدیک صورتتان بگیرید و مانند همیشه صحبت کنید.

منبع : بروزرسانی


کد خبر : 536
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید