امروز 23 ام مرداد ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 14 ام ماه آگوست سال 2018 میلادی

چند ویژگی کاربردی و مفید تلگرام

 
چند سالی است که شبکه ای اجتماعی جایگاه خاصی بین مردم پیدا کرده است و دارای طرفداران زیادی است . اکثر شبکه های اجتماعی مانند( واتس اپ ، لاین ، وایبر و تلگرام و…) در دهکده جهانی به گونه ای دیگر درخشیده اند و افراد بسیاری را از اقصی نقاط جهان، ترغیب به عضویت کرده اند.

در سال های گذشته کاربران باید وقت زیادی برای ارتباط با دیگر دوستان خود صرف میکردند یا برای به اشتراک کذاری عکس های در بهترین حالت از ایمیل استفاده میکردند . اما امروزه با وجود شبکه های اجتماعی در کسری از زمان به راحتی کاربران عکس های خود را ارسال میکنند و بلافاصله در گوشی یا تبلت خود ذخیره میکنند. اما یکی از ویژگی های این ابزارهای ارتباطی این است که اگر بخواهید عکسی که برای شما ارسال شده است و ذخیره نکرده اید  را پیدا کنید باید تمامی مسیج های خود را اسکرول کنید تا به عکس مورد نظر خود برسید . در این پست چگونگی دخیره کردن عکس ها را در تلگرام بدون اسکرول آموزش دهیم ، که در این حالت عکس خود را راحت  پیدا کنید . 

مراحل ذخیره کردن عکس در تلگرام  نسخه ios:

مرحله اول :وارد قسمت مسیج های شخص مورد نظر شوید . 

مرحله دوم :بروی عکس  شخص کلیک  کنید ،در این حالت برای شما صفحه ای باز میشود که یکسری مشخصات درباره کاربر را نمایش میدهد از جمله  mobile، username ، send message، share contact و share media .

در این قسمت share media را انتخاب کنید و تمامی عکس هایی را که به شخص مورد نظر ارسال یا دریافت کرده اید را مشاهده کنید . دیگر نیازی نیست تمام مسیج ها را برای پیدا کردن یک عکس خاص اسکرول کنید. 

 

 


کد خبر : 510
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید