امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

از متن های تلگرام خروجی Pdf بگیرید

 0
با همراه باشيد تا نحوه‌ي گرفتن خروجي PDF از مکالمات تلگرام را به شما آموزش دهيم.
اپليکيشن تلگرام بر روي پلت‌فرم‌هاي مختلفي اجرا مي‌شود. اين موضوع و ذخيره شدن مکالمات بر روي سرورهاي تلگرام، اين امکان را ايجاد مي‌کند تا بتوانيد به راحتي چت‌هاي خود با ديگران را به فرمت PDF تبديل کنيد و يا آن‌ها را بر روي کاغد چاپ کنيد.


از آن‌جايي که نسخه‌ي تحت وب تلگرام درون مرورگر اينترنتي شما اجرا مي‌شود، مي‌توانيد از اين طريق به آساني مکالمات را پرينت کرده و يا آن‌ها را PDF کنيد. در قدم اول توسط مرورگر اينترنتي خود وارد Telegram Web به آدرس https://web.telegram.org شويد.

اگر تاکنون تحت اين نسخه وارد حساب خود نشده‌ايد، نياز است که نام کشور خود را انتخاب کرده و شماره‌ي تلفن همراه خود را وارد نماييد تا کد فعال‌سازي براي‌تان ارسال شود. پس از وارد کردن شماره تلفن بر روي Next کليک نماييد. اين کد به نسخه‌ي تلگرامي که روي گوشي يا رايانه‌ي خود نصب کرده‌ايد ارسال مي‌شود (البته مي‌توانيد از طريق SMS هم آن‌ را دريافت کنيد).

سپس براي تأييد درخواست روي OK کليک نماييد.

پس از چند ثانيه کد فعال‌سازي از طريق خود تلگرام براي‌تان ارسال مي‌شود.

اکنون کد را وارد کرده و روي Next کليک کنيد. اگر مايليد که کد از طريق SMS ارسال شود در اين مرحله روي Send code via SMS کليک کنيد.

حال وارد محيط Telegram Web خواهيد شد. اين محيط کاملاً شبيه‌سازي‌شده‌ي نسخه‌ي گوشي و دسکتاپي تلگرام است.

پس از باز کردن مکالمه‌ي مورد نظر مي‌توانيد با فشردن کليدهاي ترکيبي Ctrl+P، پنجره‌ي Print مرورگر خود را باز کنيد. اکنون مي‌توانيد اين صفحه شامل کليه مکالمات را به صورت مجازي در قالب فايل PDF و يا به صورت واقعي بر روي کاغذ چاپ نماييد.

لازم به ذکر است اگر مايليد تنها مکالمات خاصي را چاپ نماييد، آن‌ها را توسط ماوس به حالت انتخاب دربياوريد.

سپس کليدهاي ترکيبي Ctrl+P را فشار دهيد. اکنون اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده مي‌کنيد روي More Settings کليک کنيد و تيک Selection only را انتخاب نماييد. همچنين اگر مايليد فايل به صورت PDF چاپ شود روي دکمه‌ي Change مقابل Destination کليک کنيد و Save as PDF را انتخاب نماييد.

همچنين اگر از مرورگر فايرفاکس استفاده مي‌کنيد، پس از انتخاب متن و فشردن کليدهاي Ctrl+P بايستي از محدوده‌ي Print range گزينه‌ي Selection را انتخاب نماييد. اگر مايليد فايل به صورت PDF نيز پرينت شود بايستي نسبت به نصب يک پرينتر مجازي بر روي ويندوز اقدام نماييد.


کد خبر : 295
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید