امروز 31 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 22 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

ارتباط با کلاس های آنلاین در دنیا با یک اپلیکیشن رایگان

 0
به کمک آموزش مجازی، حالا بسیاری از دانش‌‌آموزان و دانشجویان می‌توانند بدون نگرانی از غیبت در کلاس‌های فیزیکی مباحث درسی خود را به شکل آنلاین دنبال کنند.
حتی یادگیری از طریق آموزش مجازی این امکان را برای افراد مختلف فراهم کرده که به صورت آنلاین و بدون هزینه‌ در کلاس های مختلفی که در دانشگاه‌های مطرح دنیا در حال برگزاری است نیز حضور داشته باشند. بجز سایت‌ها، اپلیکیشن‌های گوناگونی نیز در این خصوص وجود دارد.

یکی از این اپلیکیشن‌ها Coursera است. اپلیکیشنی که براساس گفته طراحانش در یک چشم بر هم زدن آموزش رایگان، نامحدود و آنلاین را برای کاربرانش به همراه می‌آورد. به عنوان یک دانشجو و یا فردی که به دنبال افزایش دانش خود هستید به کمک این اپلیکیشن می‌توانید در کلاس‌های مجازیمفید و متنوع که توسط استادان معتبر نیز تدریس می‌شود حضور داشته باشید.
یکی از نکات مفید این اپلیکشن در برگیری دوره‌های گسترده آموزشی و شیوه آموزش مجازی در طول دوره‌ای مشخص در زمان‌های از پیش تعیین شده است.
در حال حاضر بیش از ۱۰۰ مؤسسه آموزشی، همراه با ۶۰۰ دوره یا کورس آموزشی از دانشگاه ایالتی مانند پنسیلوانیا، استنفورد، میشیگان و پرینستون از طریق اپلیکیشن Coursera در دسترس قرار گرفته است. این اپلیکیشن به حوزه‌های آموزشی گوناگونی توجه کرده است که از میان آن می‌توان به کامپیوتر، تاریخ جهان، اقتصاد،شیمی، فیزیک، پزشکی، هنرو.. اشاره کرد.
برای استفاده از امکانات این اپ باید در آن عضو شوید و بعد در دورهای اموزشی دلخواه ثبت نامکنید. این اپ به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید و ios قرارگرفته است. استفاده از امکانات این اپ از طریق سایت
www.coursera.org نیز در دسترس است.


کد خبر : 250
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید