امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

نکاتی برای شارژ سریع موبایل در مواقع ضروری !

 0
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که یادتان رفته باشد تلفن خود را شارژ کنید و دقایقی قبل از ترک منزل بخواهید تلفنتان را شارژکنید در حالت عادی این روند بسیار زمان بر خواهد بود و تلفن شما به سرعت شارژ نمیشود اما چاره کار چیست ؟
در این مقاله تصمیم داریم روش هایی را بیان کنیم که کمک میکند تلفن شما در مواقع ضروری سریعتر شارژ شود البته استفاده از بعضی نکات این روش ها در دراز مدت قطعا به تلفنتان صدمه خواهد زد اما باز هم در مواقع ضروری کار ساز خواهد بود.

1-اولین چیزی که به ذهن همه ی افراد میرسد شارژ کردن تلفن با شارژر های آمپر بالاتر است این کار باعث میشود با ورود جریان بیشتر تلفنتان سریعتر شارژ شود البته دقت داشته باشید اصولا شارژر های تلفن های همراه ظرفیت آمپر پایین تری دارند چرا که علاوه بر عمر بیشتر باتری باعث میشوند تلفن شما دیرتر شارژ شود اما اگر در این مواقع احتیاج دارید بهترین کار استفاده از شارژر های تبلت است که عموما 2 آمپر میباشند .

2-در مواقع ضروری سعی کنید از تلفن خود هنگام شارژ کردن استفاده نکید چرا که علاوه بر آسیب رساندن به باتری باعث میشود تلفنتان دیرتر شارژ شود.

3-تلفن خود را در حالت پرواز قرار دهید  در این حالت انرژی باتری دستگاه برای دریافت پیام کوتاه، به نمایش درآوردن اعلان‌ها و جستجوی سیگنال آنتن جستجو های برنامه ها در پس زمینه مصرف نمی‌شود و تلفن سریعتر شارژ میشود.

بعضی از این نکات در تمامی اوقات کاربرد دارند و باعث میشوند تلفنتان سریعتر شارژ شود اما به خاطر داشته باشید شارژ کردن با شارژر های آمپر بالاتر به دستگاه و باتری آن آسیب های جدی وارد میکند.

 

نکته :در تلفن های جدید که از روش های شارژ سریع بهره میبرند ممکن است تعدادی از این نکات مفید واقع شود پس امتحان آن  در این مواقع ضرری ندارد.

 

 

منبع:بروزرسانی


کد خبر : 22
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید