امروز 26 ام تیر ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 17 ام ماه جولای سال 2018 میلادی

جایگزین ایرانی تلگرام در راه است

 0
شمارش معکوس برای اولین و جدید ترین پیام رسان ایرانی آغاز شد. تعداد اپلیکیشن‌های پیام‌رسان کم نیست و روز‌به‌روز هم در حال تولید هستند، برخی از این اپلیکیشن‌های پیام‌رسان از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخوردار هستند.
به گزارش عصر پیشرفت، شاید تلگرام برای مردم ایران محبوبیت زیادی داشته و درصد زیادی از مردم از این نرم افزار استقبال کردند، حال یک پیامرسان ایرانی با امکانات فراوان قرار است تا چند روز دیگر دست به دست کاربران فضای مجازی بچرخد. پس اگر به دنبال اپلیکیشن پیام رسان‌ جدید برای گوشی موبایل یا تبلت خود هستید، شاید برنامه‌ جدید پیام رسان آی گپ برایتان جالب باشد.

آی گپ دارای قابلیت ارسال و دریافت پیام، مکالمه، ایجاد گروه ها، کانال ها و حتی ربات های تلگرامی بوده، از جمله امکانات منحصر به فرد این نرم افزار نمایش محل کاربران بر روی نقشه و ساخت کانال های رادیویی است که امکان دریافت و ارسال فایل تصویری و قابلیت تماس صوتی رایگان با حداقل سرعت اینترنت از دیگر قابلیت های این پیام رسان می باشد.

با توجه به عکس های منتشر شده از سوی این نرم افزار در صفحات اجتماعی، میتوان رنگ بندی، طراحی و زیبای آن را در میان نرم افزار های مشابه قابل تحسین دانست.

تنها چند روز دیگر نسخه آزمایشی این اپلیکیشن پیام‌رسان رونمایی می شود، باید منتظر ماند و دید این اپلیکیشن پیام‌رسان می‌تواند مانند سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در میان کاربران به محبوبیت برسد یا خیر.

این اپلیکیشن الگو دعوتنامه ای را برای استفاده کاربران خود برگزیده است، بدین صورت که تنها افرادی که ابتدا شماره خود را در سایت به آدرس؛ www.igap.im این اپلیکیشن اضافه کرده، امکان ثبت نام و کار با نرم افزار را دارند و همچنین میتوانند دوستان خود را نیز دعوت کنند.

لازم به ذکر است؛ گروه تحقیق و توسعه این نرم افزار تحت نظر وزارت ارشاد تمام کدهای آن را در داخل کشور تولید کرده و با افزودن قابلیت های منحصر به فرد در نظر دارند تا آن را رقیبی برای سایر پیام رسان ها در سراسر دنیا بکنند.

گفتنی است، وزارت ارشاد و کارگروه مصادیق مجرمانه از این طرح بومی و ملی حمایت های لازم را به عمل آورده اند تا به عنوان یک پیام رسان کاملا داخلی جایگزین نرم افزار های خارجی باشد.


کد خبر : 215
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید