امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

نمایشگاه مجازی خودرو با همكاری مايكروسافت

 0
در آینده نزدیک، خریداران خودرو می توانند با استفاده از هدست مایکروسافت هولولنز، ماشین های ولوو را در یک نوع نمایشگاه مجازی بازدید و بررسی کنند. این تولید کننده خودرو اعلام کرده است که برای به کار گیری هولولنز در تجربه خرید مشتریان، با مایکروسافت همکاری می کند. در ویدیویی که خواهید دید، تعامل خریدار و فروشنده با یک ماشین هولوگرافیک نشان داده شده است.
با استفاده از هولولنز، خریداران علاوه بر انجام کارهای معمولی مانند مقایسه رنگ ها و رینگ چرخ ها، می توانند کارهای پیشرفته تری همچون بررسی دقیق طراحی موتور از هر زاویه ای، شبیه سازی نشستن داخل ماشین و یا تجربه ویژگی های منحصر بفرد هر ماشین را داشته باشند.
همچنین یک نمایشگاه مجازی برای نشان دادن تعامل با یک وسیله نقلیه به وسیله هولولنز، در دفتر مرکزی مایکروسافت دایر شده است. کاربران می توانند به بررسی خودروی سدان S90 شرکت ولوو بپردازند و از تجربه این تکنولوژی لذت ببرند. با وجود ویژگی های بی نظیر هولولنز، کاربران می توانند با راه رفتن و به صورت بلادرنگ، خودوری ذکر شده را ببینند و بررسی کنند و در عین حال از اشیاء اطراف خود آگاه باشند.به نظر شرکت ولوو، هولولنز نه تنها باعث افزایش خرید و فروش خودرو می شود، بلکه راهی است برای اینکه خریداران با خودروی خود بیشتر آشنا شوند و ویژگی هایی را که ممکن بود نادیده بگیرند، بهتر بررسی کنند. به گفته یکی از نمایندگان ولوو، کاربران دیگر کتابچه های راهنمای خودرو را مطالعه نمی کنند و از موارد بسیاری آگاهی نمی یابند.اینکه چه زمانی امکان بررسی خودروها با هولولنز امکان پذیر می شود، هنوز مشخص نیست، اما بنا بر اظهارات ولوو، این شرکت درصدد آن است که این امکان را در سال 2016 برای خریداران فراهم کند.

کد خبر : 185
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید