امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

سایت هایی برای یافتن شغل های آزاد

 0
شروع کردن روزتان با کار بر روی یک سایت طراحی مربوط به یک بلاگ نویس مد و تمام کردن روزتان با طراحی دوباره برای یک سازمان ناسودبر و جمع آوری کمک های بیشتری برایشان به نظر روز خوبی میرسد مگر نه ؟ مخصوصا اگر بتوانید از خانه کار کنید ، یا از کافی شاپ محبوبتان ! متعهد بودن به مشتری هایی که دوست دارید و پروژه هایی که باعث هیجانتان میشود؟
رویایتان به واقعیت پیوسته است . و این رویایی است که انسان های زیادی در آمریکا دنبال آن هستند . 34 درصد از نیروی کار ملی ، در واقع کارهای آزاد و بیشترکسانی که کارهای آزاد انجام میدهند در واقع به خاطر انعطاف آن یا بدست آوردن پولی بیشتر از شغل ثابتشان است . برای کسانی که کارشان در تکنولوژی تازه شروع شده ، کار آزاد راه خیلی خوبی برای بدست آوردن تجربه و ساختن سابقه تان است . ولی از این هم فراتر میرود:  کار آزاد به شما انعطافی میدهد که حتی انعطاف پذیر ترین شغل ها هم نمیدهند . شما میتوانید پروژه هایی که میخواهید رویشان کار کنید را انتخاب کرده و اینکه چقدر میخواهید کار کنید . یعنی اگر یک ماه برای رفتن به مسافرت میخواهید میتوانید این فرصت را به راحتی داشته باشید .

بنابراین از کجا شروع کنیم ؟ در زیر, ما مجموعه ای از 25 شغل آزاد را برای طراحان ، و دیگر کسانی که در رشته ی تکنولوژی هستند انتخاب کرده ایم . برخی از آنها برای همه افراد هستند ولی برخی دیگر تنها برای کسانی که سابقه ی درخشانی دارند و امتیاز هایشان را دارا هستند ، باز هستند . به هر صورت ، بهتر است از اینجا شروع کنید تا اینکه در گوگل بنویسید شغل های آزاد . چون اینکار شما را از دردسری بزرگ میرهاند و به شما شغل های آزادی را پیشنهاد میدهد که میخواستید .
شغل های مربوط به تکنولوژی
1. شغل های smashing ، بخشی از مجله ی smashing لیست طویلی از شغل های آزاد مربوط به تکنولوژی دارد ( همینطور لیست هایی از شغل های تمام وقت ) . شغل های smashing دائما در مورد شغل های طراحی و توسعه مطلب میگذارند ، و لیست های زیادی از شغل های طراحی هم وجود دارد .
2. شغل های کادر mashable مربوط به شغل های در رابطه با امور دیجیتالی و تکنولوژی در تمام دنیاست . اینها توسط بهترین کمپانی های دنیا استفاده شده اند تا  استعداد ها را پیدا کنند ، MTV news,omaze  و بیشتر . دنبال کلمه های کلیدی شغل آزاد بگردید تا لیست های مناسب را پیدا کنید .
3. coroflot به طور مخصوص مناسب شغل های خلاقانه است ، و از شرکت های همه جای دنیا در مورد مشاغل مطلب پست میکند . آنها طبقه بندی جداگانه ای برای کار آزاد دارند . علاوه بر شغل های طراحی و توسعه ، لیست های دیگری از شغل های خلاقانه ی مربوط به تکنولوژی دارند .
4. working nomads لیستی بلند از مشاغل از راه دور از شرکت های دنیاست . دسته بندی های شغلی آنها شامل طراحی ، توسعه ، sysadmin ، موفقیت مشتری، مدیریت و بازار یابی میشود .
5. authentic jobs به شما امکان پیدا کردن شغل های آزاد ، قرار داد بستن و شغل های شبانه را از کمپانی های دنیا میدهد . آنها از همه چیز لیست دارند ، از مدیران پروژه گرفته تا طراحان پشت خط و استراتژی های محتوا .
6. getAcoder منبعی عالی برای مشاغل توسعه ی آزاد است ، همینطور طراحی و دیگر کارهای مربوط به تکنولوژی . آنها هزاران شغل فعال در سایت دارند که تصمیم گیری برای انتخاب نهایی را کمی سخت میکند .
7. wp hired منبعی عالی است اگر در زمینه ی wordpres حرفه هستید و دنبال کار آزاد میگردید . آنها دسته بندی هایی فقط برای مشاغل آزاد دارند و بیشتر شغل های لیست شده میتوانند از هر جایی انجام شوند . محدوده ی وسیعی از شغل هایی روی سایت وجود دارد ، از پروژه های plugin گرفته تا کامل کردن طراحی ها .
8.problogger jobs شغلی برای بلاگ نویس ها است که بیشتر شامل موقعیت های شغل آزاد میشود . خیلی از این شغل ها به تکنولوژی مربوط اند ، و wordpress و دیگر مهارت ها برای کسانی که دنبال بلاگ نویسی اند مزیت بزرگی محسوب میشود.
9. krop شغلی برای خلاقان است . krop با امکان استفاده و گذاشتن سابقه بر روی سایت خودش را از سایت های دیگر جدا میکند و توسط تعداد زیادی از خلاقان سطح بالا استفاده میشود ، مانند عکاس تری ریچاردسون و آژانس طراحی heydeys و کارگردان خلاق ، اریک هافمن .
10 . stack overflow careers این لیست هم شامل شغل های تمام وقت و قراردادی اند . بیشتر شامل شغل های طراحی و توسعه میشوند و گاهی رشته های مشابه و مربوط نیز لیست میشوند .
شغل هایی که فقط برای اعضا ی وب سایت هستند
11. traction شغلی برای بازاریاب ها است . برخلاف خیلی های دیگر شما باید درخواست دهید و قبول شوید تا بتوانید شغل ها و پروژه های پست شده در سایت را ببینید .
12. matchist شغلی برای طراحان است . آنها تنها 15 درصد از طراحانی که درخواست میدهند را قبول میکنند و این آنها را برای کسانی که دنبال استخدام شدن هستند جذاب میکند . اگرقبول شوید راهی عالی برای پیدا کردن پروژه های خوب پیدا میکنید .
13. gigster راهی برای کمپانی ها است تا تیم های طراحی را استخدام کنند . آنها مدیران محصولات silicon valley را با طراحان با استعداد تعلیم دیده جمع میکنند تا پروژه های مشتریان را انجام دهند .
14. floyo جامعه ای تنها برای اعضا است که کارش پیدا کردن شغل های طراحی آزاد است . کمپانی ها پروژه هایشان را پست میکنند و لیست های کوتاهی از طراحانی که برای این شغل عالی اند را تهیه میکنند .
15 . onsite شغل های آزادی بر روی سایت و بیرون سایت را پیشنهاد میکند . شرکت ها در باره ی یک شغل مطلب مینویسند و سپس لیستی از کسانی که به درد آن شغل میخورند را تهیه میکنند . این افراد میتوانند بیوگرافی و سابقه ی کاریشان را برای جذب کارفرماها و استخدام شدن بفرستند .
16 . gun.io سرویسی است که بهترین طراحان آزاد را برای پروژه های مربوط به مشتری پیدا میکند . به عنوان یک طراح شما میتوانید با GitHub  درخواست دهید و مطمئن باشید که چند پروژه ی فعال دریافت خواهید کرد .
17 . crew کمپانی هایی که بهترین طراحان و توسعه دهندگان را دارد جمع میکند . درخواست دادن به عنوان یک دارنده ی شغل آزاد مانند ثبت کردن نامتان و اسناد آنلاین URL است .
18 . Hirable  جامعه ای خودساخته توسط طراحان است که توسط شرکت هایی مانند گوگل و birachbox استفاده میشوند . فقط به عنوان یک طراح ثبت نام کرده و پروفایلتان را بسازید و سپس وضعیتتان را بنویسید ( قابل استخدام شدن ، قابل استخدام شدن به زودی و پر مشغله )
19 .  envato studio  برای طراحان منتخب و توسعه دهندگان پروژه های مشتریان است . در بیشتر موارد envato به طور فعالی به دنبال شاغلان آزاد میگردد تا به studio اضافه کند ، اما همچنین میتوانید در یک فرم درباره ی علایقتان بنویسید .
20 . juiiicy جامعه ای خصوصی برای طراحان سطح بالا است تا پروژه های آزاد پیدا کنند . به جای اینکه شرکت ها مستقیما تبلیغات بفرستند ، دیگر طراحان درخواست ها و سوال هایشان را میفرستند اما نمیتوانند یا نمیخواهند تعهدی داشته باشند و وقتی که طراح juiiicy دیگر شغل را بگیرد پولی دریافت میکنند .
دیگر شغل ها
21. localsolo یک شغل آزاد محلی شده است که با آن میتوانید در محله ی خودتان دنبال پروژه ها بگردید . این سایت برای استفاده ی یک دارنده ی شغل آزاد مجانی است و هیچ کمیسیونی نمیگیرد . شما میتوانید پروفایلتان را ویرایش کرده و از همان ابتدا مستقیما با مشتری ها کار کنید .
22. simplyhired به شما امکان جستجو برای قرارداد های شغلی در هر مکانی را میدهد . آنها هزاران لیست شغلی دارند و گرچه محدود به شغل های مربوط به تکنولوژی نیستند . تنها دنبال عنوان شغل بگردید و و شهر و ایالت را انتخاب کنید و سپس نتایج حاوی قرارداد ها را اصلاح کنید .
23. freelancer کمیته ی شغلی بزرگی است که برای شغل های آزاد است . بیشتر شغل های لیست شده در سایت مربوط به تکنولوژی و برای طراحان، توسعه  دهندگان ، بازاریابان ، متخصصان SEO و بیشتر اند .
24. Upwork هیئت شغل آزادی بزرگ است که موقعیت های بسیاری در بر دارد . لیست های شغلی اش برای طراحان، توسعه دهندگان، توسعه دهندگان سیار ، حرفه های عرضه ی فروش وبازاریابی و بیشتر است .
25 . guru یک هیئیت شغل آزاد بزرگ دیگرکه در کنار هر موقعیت دیگری تکنولوژی را هم شامل میشود . شغل های دسته بندی های تکنولوژی و وب از بقیه بیشترند و این موقعیت خوبی برای طراحان و توسعه دهندگان ایجاد میکند .


کد خبر : 162
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید