امروز 28 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 19 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

تبلیغ یک محصول ورزشی عجیب توسط رونالدو

 0
شرکت ژاپنی تولیدکننده محصولات ورزشی MTG با شعار « ما رویاهای زیادی داریم We have many Dreams » گویا با جسارت و تیزهوشی کامل برای تبلیغ محصول ورزشی و تناسب اندام جدید خود از یک چهرۀ برجسته ورزشی جهانی استفاده کرده است.
کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان و یکی از مطرح‌ترین چهره‌های تبلیغاتی برترین برندهای دنیا در سال‌های اخیر،‌ در کمپین تبلیغاتی یکی از محصولات شرکت MTG با نام Facial Fitness Pao و شعار « shape up face up » شرکت کرده است.

m_img
مسلماًدر نگاه اول به این تبلیغ به نظر می‌رسد،‌ تبلیغ این محصول در حد‌و‌اندازه‌های رونالدو نیست؛ اما دید هوشمندانۀ بازاریابی و البته قدرت چانه‌زنیِ این شرکت ژاپنی برای جذب این چهره بسیار قابل تقدیر است و به نظرمی‌آید شاید تنها راهی که بتوان این محصول را بعنوان یک کالای ورزشی و کارآمد معرفی کرد استفاده از چهره‌ایی همچون رونالدو است.

البتهبرگزاری چنین کمپینی و دعوت از ورزشکاری در اندازه‌های رونالدو،هزینه‌های هنگفتی را به شرکت تحمیل کند اما با کمی تامل می‌توان به تأثیر حضور نام و چهرۀ کریستیانو رونالدو در فروش این محصول در سراسر دنیا پی برد.
img02
اماواقعاً این محصول عجیب است: با قرار دادن این محصول در دهان و تکان دادن سر، باعث ایجاد حرکت در بازوهای این وسیله می‌شوید که به گفته طراحان نرمش عضلات سر و صورت و شادابی صورت و چهره را در پی خواهد داشت.


کد خبر : 428
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید