امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

برگزاری نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات MADEX 2015

 0
نمایشگاه علمی- تخصصی بازاریابی و تبلیغات دانشکده مدیریت دانشگاه تهران MADEX 2015 در تاریخ 24 الی 27 آبان هم زمان با پنجمین کنفرانس مدیریت اجرایی در محل دانشکده مدیریت برگزار میگردد.
ایننمایشگاه شرایط مناسبی را مهیا کرده است که شرکت کنندگان، توانمندی ها و قابلیت های خود در زمینه ی بازاریابی، فروش، تبلیغات و برندینگ را در معرض نمایش و بازدید خبرگان و علاقه مندان این حوزه قرار دهند
حضور اساتید، پژوهشگران، مدیران و عموم علاقه مندان به این حوزه در فضای نمایشگاه،  فرصتی  جهت تعامل و هم اندیشی برای شرکت ها بوجود می آورد.
در این نمایشگاه نشست و کارگاه های تخصصی در حوزه ی بازاریابی و تبلیغات برگزار می گردد که محفلی جهت آموزش و بحث و تبادل نظر در حوزه بازاریابی، فروش، تبلیغات و برندینگ می باشد.
لازم به ذکر است به غرفه داران و شرکت کنندگان در کارگاههای این نمایشگاه، از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، گواهی معتبر اعطا خواهد شد.
در پایان از جنابعالی و آن مجموعه دعوت می شود با مشارکت، دریافت غرفه و شرکت در نشست و کارگاه های تخصصی  این نمایشگاه علمی- تخصصی، علاوه بر ارائه دستاوردهای خود با توانمندی های سایر فعالان این حوزه آشنا شده و از مباحث علمی تخصصی این نماشگاه بهره مند شوید.

بخش های اصلی نمایشگاه
  • شرکت های بازاریابی و تبلیغات
  • واحد های بازاریابی و تبلیغات شرکت ها
  • کتاب و نرم افزارهای چند رسانه ای
  • ارایه دستاوردهای دانشگاه ها و سازمان های مرتبط

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه فرمایید:
WWW.MADEX.IR

کد خبر : 370
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید