امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

جسارت در ساخت آگهی برای خلق یک خاطره تبلیغاتی // شامپو گلرنگ و آگهی های به یادماندنی

 0
چندی پیش نظرسنجی بزرگی را در مورد تبلیغات خاطره انگیز ایران بعد از انقلاب مطرح کردیم و نظرات خوبی جمع شد که خلاصه آن را می توانید اینــجا ببینید. یکی از برندهایی که در خلق خاطره تبلیغاتی (که به تعبیری جز میراث غیر مادی یک برند است) موفق ظاهر شده است برند گلرنگ است که همه ما را به یاد شعار “گل، گل، گل، گل از همه رنگ … ” می اندازد.
چندی پیش نظرسنجی بزرگی را در مورد تبلیغات خاطره انگیز ایران بعد از انقلاب مطرح کردیم و نظرات خوبی جمع شد که خلاصه آن را می توانیداینــجاببینید. یکی از برندهایی که در خلق خاطره تبلیغاتی (که به تعبیری جز میراث غیر مادی یک برند است) موفق ظاهر شده است برند گلرنگ است که همه ما را به یاد شعار گل، گل، گل، گل از همه رنگ … ” می اندازد.

 

گلرنگ یکی از شناخته‌شده‌ترین و شاید هم قدیمی‌ترین برند‌های تولید کننده شامپو مخصوص کودکان در ایران است. این برند همیشه در تلاش بوده تا در فضا‌های بصری‌اش از المان‌های شاد و کودکانه و جینگل‌هایی که برد بالایی در مانایی دارند استفاده کند. از همین رو در خاطرات یک نسل ماندگار شده است.

این محصول در ادامه مسیری که از دو سال گذشته با آگهیاشکها و لبخندها شروع کرده بود اکنون با رویکردی جسورانه‌تر آگهی جدید‌ش را در کلیه سینماهای کشور، شبکه نمایش خانگی و کلیه مجاری دیجیتال به دید مخاطبان رسانده است و مورد استقبال عموم مردم نیز قرار گرفته است.

این آگهی که در فضایی بدیع و متفاوت یکی از قدیمی‌ترین محصولات خانواده گلرنگ را به نمایش می‌گذارد به گفته مسوولین کانون تبلیغاتی آگه سازان با حضور تعداد کثیری کودک در این اگهی ساخت ان را با چال هایی نیز همراه کرده است. این آگهی فضای متعارف و در عین حال هیجان انگیز کنسرت را نمایش می‌دهد که محل هنرنمایی بچه‌هایی است که برای همسالان خودشان اجرا می‌کنند.

در شرایطی که ساخت آگهی در این سطح‌ کاری دشوار و سخت است به نظر می‌رسد که این آگهی علاوه بر موفقیت در این زمینه با المان‌های خاص و بدیع اش تلاش در ماندگاری و خاطرسازی دارد.

 

آگهی سال ۱۳۹۴ (اگهی کنسرت کودکانه)


.

آیا شما در شبکه های اجتمــــــــــاعی این اگهـــــــــی را دیده بودیـــــــــــد؟ نظر شما چیســـــت؟ آیا این اگهی می تواند به خاطره تبلیغــــــــات گلرنـــــــــگ را تداوم بخشد؟

در ادامه می توانیـد آگهی های اخیر شامپو بچه (اشــک ها و لبخـــندها) را هم ببینـــید.

 

آگهی شامپو بچه کودک گلرنگ، سال ۱۳۹۲ (اشک ها و لبخندهای ۱)


.

آگهی شامپو بچه کودک گلرنگ، سال ۱۳۹۳ (اشک ها و لبخندهای ۲)


.


کد خبر : 248
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید