امروز 29 ام شهریور ماه سال 1397 خورشیدی مصادف با 20 ام ماه سپتامبر سال 2018 میلادی

اینفوگرافیک: فیسبوک هنوز نمرده است.

 0
فیسبوک مرده است. – احتمالا شما هم این روزها این جمله را بارها و بارها از زبان دوستان متخصص و غیر متخصص شنیده‌اید. اما اگر یک نگاه تخصصی واقعی داشته باشیم میبینیم که با ۱.۵ میلیارد کاربر فعال در ماه، واضح است که هیچ اتفاقی برای فیسبوک نمی‌افتد.

فیسبوکمرده است. – احتمالا شما هم این روزها این جمله را بارها و بارها از زبان دوستان متخصص و غیر متخصص شنیده‌اید. اما اگر یک نگاه تخصصی واقعی داشته باشیم میبینیم که با ۱.۵ میلیارد کاربر فعال در ماه، واضح است که هیچ اتفاقی برای فیسبوک نمی‌افتد.

از طرفی امکاناتی که این پلتفورم برای تبلیغات به شما می‌دهد با دیگر پلتفورم‌ها بسیار متفاوت است. بکن و نکن‌هایصفحه‌های فیسبوک، توصیه‌هایی است برای انجام دادن (و البته انجام ندادن) برای جذب مخاطب از طریق صفحه فیسبوک. ما این ۱۰ نکته را پیدا کردیم و در قالب یک راهنما به شما تقدیم می‌کنیم.

البته بد نیست که یادمان نرود این آمار جهانی است و تجربه ثابت کرده که رفتار کاربران ایرانی کمی با کاربران دیگر  نقاط دنیا متفاوت است. اما بررسی آمار و اعداد همیشه با یک نتیجه‌گیری همراه است و ساده‌ترین نتیجه‌گیری بعد از بررسی این آمار می‌تواند درک پتانسیل فیسبوک برای تبلیغات باشد.

facebook-is-not-dead-yet-farsi

 کد خبر : 115
اشتراک:

نظرات کاربران

    نظری برای این خبر ثبت نشده است

نظر خود را بیان کنید